SAPO ERDHI

Nintendo The Legend of Zelda™: Breath of the Wild

6,990 L

 

Harrojeni gjithçka që dini për lojërat The Legend of Zelda. Hyni në një botë zbulimi, eksplorimi dhe aventure me The Legend of Zelda: Breath of the Wild, një lojë e re që thyen kufijtë në serinë e mirënjohur. Udhëtoni nëpër fusha të gjera, nëpër pyje dhe në majat malore ndërsa zbuloni se çfarë është bërë me mbretërinë e Hyrule në këtë aventurë mahnitëse në ajër të hapur. Tani në Nintendo Switch, udhëtimi juaj është më i lirë dhe më i hapur se kurrë. Merrni sistemin tuaj kudo dhe aventuroni si Link në çdo mënyrë që ju pëlqen.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 14%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Nintendo Switch™ OLED Model

29,990 L
Kurseni: 5,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
No. of players

Single System (1)

Genre

Action
Adventure
Role-Playing

Age

Everyone 10+

Supported Play Modes

TV mode, Tabletop mode, Handheld mode

Supported languages

Dutch, English, French, German, Italian, Japanese, Russian, Spanish

Features
Details

– Explore Hyrule
– Download runes
– Get organized
– Discover the vast world around you
– Fight for your Kingdom
– Hunting and gathering
– Dress for success

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim