Picun Bluetooth Headphones N1

2,490 L

 

Dizajn i rehatshëm dhe tinguj mahnitës me kufjet N1 nga Picun. Janë të pajisur me mikrofon të integruar për kryerjen dhe marrjen e telefonatave. Lidhen me blututh 5.0 dhe kanë jetgjatësi të lartë baterie. Perfekte për çdo çast!

Ka stok

SKU: CNG2822-B Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Battery

Built-in 1000mAh

Standby time

40 h-80 h

Talk time

up to 40H

Application Scope

Aviation,DJ,Gaming,Sport,Running,Audiophile,Working

Bluetooth protocol

V5.0

Driver unit

40MM

Sensitivity

108

Charging Time

3.5 h

Frequency response

20-20000HZ

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x  Bluetooth Headset
1 x  Charging Cable
1 x  User Manual