Ofertë!
OFERTA ONLINE

Picun Bluetooth Headphones N1

1,290 L

Kurseni: 1,200 L

Kufjet mund të përdoren me Bluetooth, Radio, Kartë Memorie ose me fishë duke përdorur një fole 3,5 mm, duke ofruar opsione të gjithanshme lidhjeje. Të pajtueshme me pajisje dhe platforma të ndryshme, këto kufje janë të përshtatshme për një sërë rastesh, duke përfshirë dëgjimin e muzikës dhe kryerjen e telefonatave. Veçoria me shumë pika bluetooth lejon lidhjen e njëkohshme me dy pajisje, duke rritur komoditetin. Me kohën e gjatë të luajtjes, baterinë me performancë të lartë dhe ndërtimin e qëndrueshëm, këto kufje janë krijuar për të ofruar një përvojë të jashtëzakonshme audio.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

N1

Color

Black, White

Connectivity
Modes

• Radio
• Bluetooth
• 3.5mm Jack
• TF Card

Bluetooth

v5.0

Bluetooth Profiles

A2DP, AVRCP, HSP, HFP

Wired Connectivity

3.5mm Three-Section Gold-Plated Stereo Pin

Speaker
Driver Unit

40mm

Speaker Impedance

32Ω ± 15% at 1kHz

Sensitivity

103 ± 3dB

Frequency Response Range

20-20000Hz

Distortion

Less than 10%

Battery
Battery Capacity

500mAh High-Performance Lithium Polymer Battery

Play Time

About 20 Hours

Charging

Micro USB

Charging Voltage

DC 5V

Charging Time

About 2 Hours

Dimensions & Weight
Dimensions

17.9 x 8.7 x 19.2 cm

Weight

275 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Picun Headphones

1x Charging Cable

1x Aux Cable