Samsung USB-C to USB-C Cable

1,690 L

 

Kabllo origjinale nga Samsung për karikimin ose kalimin e të dhënave nga një pajisje m portë USB Type-C në një  tjetër. Ka gjatësi 1 m dhe përbëhet nga material shumë rezistent dhe cilësor.

Ka stok

SKU: CNG2672 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

EP-DA705BBEGWW

Color

Black

Features

Max. 3A, USB 2.0

Interface

USB Type-C to Type-C

Cable Size

1m

Weight

22.2 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x USB-C to USB-C Cable (1m)