OFERTË ONLINE

White Shark Gaming Chair Monza

34,990 L

 

Karrige gaming nga White Shark. Shumë e rehatshme dhe ergonomike. Me 5 rrota rezistente. Pjesa e mbështetjes përshtatet sipas dëshirës po ashtu edhe mbështetëset e krahut. Rrotullim 360 gradë.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA VETËM ONLINE

Sparco Icon Gaming Chair

34,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
20 kg
Brand
Color

Yellow, Blue, Red

Dimensions

69 x 65 x 125-133cm

Covering material

PU leather

Covering color

Red

Frame material

Metal

Base type

350mm nylon

Load

120kg

Back width

53cm

Back height

85cm

Seat dimensions

56 x 58 x 42 – 50cm

Seat height

42 – 50cm

Wheel size and material

60mm nylon

Number of wheels

5

Adjustability

Arm rests, Seat height, Setting angle, Back rest angle

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Chair

1 x Installation tool & materials

1 x User guide