SAPO ERDHI

Xiaomi Poco M6 Pro 4G

23,990 L

 

POCO M6 Pro vjen me një sërë karakteristikash mbresëlënëse, duke kombinuar një sistem të fuqishëm kamerash AI 64 MP dhe një ekran 6,67″ AMOLED me një shpejtësi të lartë rifreskimi 120 Hz për një përvojë vizuale gjithëpërfshirëse. Procesori me tetë bërthama Mediatek Helio G99 Ultra siguron performancë të qetë, të plotësuar nga një bateri masive 5000mAh që mbështet karikim të shpejtë 67W nëpërmjet Type-C PD. Sensori në ekran i gjurmëve të gishtave ofron një përvojë të shpejtë dhe të sigurt zhbllokimi me një prekje të vetme. Ky telefon integron pa problem funksionalitete të avancuara me një dizajn tërheqës, i cili është perfekt për ata që kërkojnë një smartphone me performancë të lartë dhe me stil.

Color
SKU: N/A Modeli: Poco M6 Pro Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

SAPO ERDHI

Xiaomi Redmi 13C

9,990 L11,990 L
 

Xiaomi Poco M4 Pro 5G

14,990 L24,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, Blue

Announced

2024

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

161.1 x 75 x 8 mm

Weight

179 g

Build

Glass front (Gorilla Glass 5), plastic frame

SIM

Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)

BATTERY & CHARGING
Battery

5000 mAh, non-removable

Charging

67W wired, 100% in 45 min

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

12GB

Memory Internal

512GB

Card slot

microSDXC (uses shared SIM slot)

DISPLAY
Display Type

AMOLED, 120Hz, 1000 nits (HBM), 1300 nits (peak)

Display Size

6.67 inches, 107.4 cm2 (~88.9% screen-to-body ratio)

Display Resolution

1080 x 2400 pixels, 20:9 ratio (~395 ppi density)

Display Protection

Corning Gorilla Glass 5

PLATFORM
Chipset

Mediatek Helio G99 Ultra

CPU

Octa-core (2×2.2 GHz Cortex-A76 & 6×2.0 GHz Cortex-A55)

GPU

Mali-G57 MC2

CAMERA
Main Camera

Triple (64MP, 8MP, 2MP)

Triple Details

64 MP, f/1.8, 25mm (wide), 1/2.0", 0.7µm, PDAF, OIS
8 MP, f/2.2, (ultrawide)
2 MP, f/2.4, (macro)

Features Main

LED flash, HDR, panorama

Video Main

1080p@30/60fps, gyro-EIS

Selfie Camera

Single (16MP)

Single Details

16 MP, f/2.5, (wide)

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with dual speakers

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band

Bluetooth

5.2, A2DP, LE

Positioning

GPS, GALILEO, GLONASS, BDS

NFC

Yes (market/region dependent)

Infrared port

Yes

Radio

FM Radio

USB

USB Type-C 2.0, OTG

FEATURES
Sensors

Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, compass
Virtual proximity sensing

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Xiaomi Poco M6 Pro

1x Charger

1x Sim Ejector Tool

Garancia e produktit

24 Muaj