SAPO ERDHI

Xiaomi Redmi Smart Band 2

3,490 L

 

Xiaomi Redmi Smart Band 2 është gjurmuesi më i fundit i fitnesit nga Xiaomi dhe shoqëruesi i përsosur për këdo që është aktiv! Ky grup përmban teknologjitë më të fundit për t’i çuar stërvitjet tuaja në nivelin tjetër. Pavarësisht nëse jeni duke vrapuar ose thjesht po mbani shënim aktivitetet tuaja të përditshme, Xiaomi Redmi Smart Band 2 do të sigurohet që të jeni gjithmonë në krye të performancës tuaj! Redmi Smart Band 2 ju lejon të gjurmoni rrahjet e zemrës, hapat, distancën, konsumin e kalorive dhe cilësinë e gjumit. Më shumë se 30 mënyra fitnesi janë në dispozicion, si vrapimi, joga dhe ecja. Redmi Smart Band 2 tregon kohëzgjatjen e kohës, kaloritë e djegura dhe rrahjet e zemrës në një ruajtje. Banda është rezistente ndaj ujit 5ATM dhe ka një jetëgjatësi të madhe të baterisë prej 14 ditësh!

Ka stok

SKU: DUN1725-B Modeli: M2225B1 Kategori: Etiketa: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

M2225B1

Color

Black

General
Waterproof

5ATM water resistant

App

Mi Fitness

Bluetooth

5.1 BLE

Requirements OS

Android 6.0 or higher, iOS 12 or higher

Display
Size

1.47" TFT display

Resolution

172 x 320 pixels,247 PPI

Brightness

Max > 450 nits

Sensors
Details

PPG sensor, Accelerometer, Motor ERM

Battery
Charging type

Magnetic Charging

Charging time

Less than 120 minutes

Typical use time

14 days

Capacity

210mAh

Health
Fitness

30+ fitness modes
Heart rate monitoring
SpO₂ tracking
Sleep tracking
Female health tracking
Stress monitoring

Band Strap
Adjustable Length

135-215mm

Material

TPU

Dimensions

42.81mm × 25.42mm × 9.99mm

Weight

14.9 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Band body ×1

Band strap ×1

Dedicated charging cable ×1

User manual ×1