Ofertë!
OFERTA ONLINE

Xiaomi Smart Band 8

4,290 L

Kurseni: 700 L

Xiaomi Smart band 8 është e pajisur me ekran AMOLED 1,62 inç me rezolucion të lartë, mbi 150 modalitete sportive, monitorim të gjumit dhe rrahjeve të zemrës, 16 ditë bateri dhe rezistencë ndaj ujit në gradën 5ATM. Ekrani i mrekullueshëm AMOLED debuton në kyçin tuaj të dorës, duke e bërë të lehtë për ju leximin dhe kontrollin e njoftimeve. Gjithçka paraqitet në detaje me rezolucion të lartë.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 43%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Smart Band 7

3,990 L
Kurseni: 3,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

M2239B1

Color

Black, Gold

Display
Display Type

AMOLED

Resolution

192 x 490 Pixels

Brightness

Up to 600 Nits

Refresh Rate

60 Hz

Sensors
Details

• PPG heart rate sensor
• 6-axis motion
• SpO2 sensor
• Connected GPS

Battery & Charging
Capacity

190 mAh

Battery Life

About 16 Days

Connectivity
Bluetooth

v5.1 BLE

Charging

Magnetic Charger

Charging Time

About 1 Hour

Health & Fitness
Health Monitoring

• All-Day SpO2 Level Tracking
• Continuous Sleep Monitoring
• 24-Hour Heart Rate Monitoring
• Sleep Breathing Monitoring

Workout Mode

150+ Workout Modes

Supported Devices
Android

6.0+

iOS

12.0+

Dimensions & Weight
Dimensions

48 x 22.5 x 10.99mm

Weight

25 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Smart Watch
1x Charger