Gembird Mini Display Port To HDMI Adapter Cable A-MDPM-HDMIF-02

990 L

 

Gembird Mini Display Port to HDMI adapter, suporton Apple MacBook (Air/Pro) dhe cdo monitor HDMI. Kompakt per tu marre kudo me vete fale permasave te vogla dhe peshes vetem 10g.

Ka stok

SKU: ALB396 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Model

A-MDPM-HDMIF-02

Interface

DisplayPort v.1.2, HDMI 1.3b

Video resolution

1920 x 1200 x 60 Hz and 1080p

Power consumption

400 mW active mode, 15 mW in standby mode

Dimensions

45 x 20 x 15 mm

Weight

10 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Gembird Mini Display Port To HDMI Adapter Cable A-MDPM-HDMIF-02