OFERTA ONLINE

Fujifilm Instax Mini Album

1,490 L

 

Albumi Fujifilm Instax Mini është një album fotografish elegant dhe portativ i krijuar për të mbajtur fotot Instax Mini. I disponueshëm në ngjyra të ndryshme, ai përmban një konstruksion me material PU që është sa i lehtë dhe i qëndrueshëm. Me një kapacitet deri në 108 foto, ofron hapësirë të bollshme për organizimin dhe ruajtjen e printimeve tuaja të menjëhershme. Madhësia kompakte, mbyllja magnetike dhe dizajni elegant e bëjnë albumin një opsion të përshtatshëm dhe tërheqës për të shfaqur kujtimet tuaja në Instax Mini ndërsa jeni në lëvizje.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 23%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Instax Mini 12 Case

1,690 L2,190 L
Kurseni: 500 L
- 18%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

FujiFilm Instax Mini 12

8,990 L
Kurseni: 2,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

Mini Album

Color

Clay White, Mint Green, Blossom Pink, Lilac Purple, Pastel Blue

General
Compatibility

Instax Mini Photos

Image Size

8.6 x 5.4 cm

Material

Polyurethane

Capacity

Up to 108 Photos

Features

• Portable
• Elegant
• Lightweight
• Durable
• Compact
• Convenient
• Magnetic Closure

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Instax Mini Album