Picun Bluetooth Headphones C60

990 L

 

Bas i shkëlqyer, audio e pastër, me kualitet të lartë, të lehta, me veshje të butë dhe komforte, me dizajn të palosshëm, kabëll me gjatësi 1.5 metër. Këto dhe shumë veçori të tjera ju ofrojnë kufjet C60 nga Picun për të gjithë ata që duan kualitetin maksimal me çmim të arsyeshëm.

Ka stok

SKU: CNG3722-B Modeli: C60 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Plug

3.5mm gold-plated stereo pins

ELECTRIC WIRE
Material

Φ3.0mm soft braided wire

Length

1.5m ± 5%

SPEAKER
Drive unit

40mm NdFeB Subwoofer

Impedance

32Ω ± 15% at 1khz

Sensitivity

103 ± 3dB at 1mw 1kHz using IEC318

Distortion

Less than 3% at 1kHz 1mW

Maximum power

50mV

MICROPHONE
WEIGHT AND DIMENSIONS
Micro-sensitivity

-42 ± 3dB at 1khz

Output impedance

2.2KΩ (maximum). 1khz

Current consumption

200-500uA

Frequency Response Range

100-10khz

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Picun Bluetooth Headphones C60