Ofertë!
OFERTA ONLINE

Xiaomi Watch S3

17,490 L

Kurseni: 2,500 L

Me detaje elegante dhe mundësi të pafundme personalizimi dhe performance mahnitëse, ora inteligjente S3 nga Xiaomi eshtë një kryevepër e vërtetë. Me ekran 1.43” AMOLED për ngyra plot jetë dhe pastërti maksimale në çdo ndriçim, monitorim i pandërprerë i shëndetit tuaj, telefonata të realizuara me lehtësi falë lidhjes Bluetooth, bateri jetëgjatë e cila mund të zgjasë deri në 15 ditë dhe pafund veçori të tjera. E thjeshtë, precize dhe sofistikuar, Xiaomi S3 është ora ideale për këdo.

Ka stok

SKU: CNG4409-B Modeli: M2323W1 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Apple iPhone 13 Pro

48,990 L57,990 L
 

Apple iPhone 13 Pro Max

57,990 L61,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

M2323W1

Color

Black

General
Product Material

Aluminum alloy frame, stainless steel bezel, corning glass

Strap Material

Fluororubber

Dimensions

47mm × 47mm × 12mm

Weight

44g (without strap)

Adjustable Strap Length

140–210mm

Water Resistance Rating

5ATM

Sensors

Heart rate sensor (with blood oxygen sensor), accelerometer, gyroscope, electronic compass, barometer sensor, ambient light sensor, hall sensor

Charging Port

2-Pin magnetic charging dock

Display

display

Type

AMOLED display

Resolution

466 × 466, 326PPI

Size

1.43''

Battery
Battery Capacity

486mAh

Battery Type

Lithium-ion polymer battery

Battery Life

Typical usage with Andriod system: 15 days
Typical usage with iOS system: 14.5 days
AOD usage: 5 days

Operating Temperature

-10°C–45°C

System and Network
System Languages

English, German, Italian, French, Spanish, Dutch, Portuguese, Turkish, Arabic, Polish, Ukrainian, Romanian, Czech, Slovak, Greek, Hungarian, Hebrew, Russian, Thai, Vietnamese, Brazilian Portuguese, Indonesian, Swedish, Finnish, Norwegian, Danish, Japanese, Korean, Traditional Chinese

Operating System

Android 8.0 or iOS 12.0 and above

Satellite Positioning Systems

BeiDou, GPS, GLONASS, Galileo, QZSS

Wireless Connectivity

Bluetooth® 5.2

NFC

Supported

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Watch S3

1 x Charger

1 x User Manual