OFERTA ONLINE

HP Headset for Call Center DHE-8009

1,990 L

 

Përgjigjuni telefonatave dhe realizoni me sukses takime ndërkohë që të gjithë ju dëgjojnë qartë dhe pastër. HP i krijoi këto kufje me dizajn perfekt dhe pamje profesionale për këdo që punon nga shtëpia, me sfungjerë të butë të cilët mbajnë jashtë çdo zhurmë, një mikrofon fleksibël dhe kontrollues te fisha për të përshtatur volumin sipas dëshirës.

Ka stok

SKU: CNG4059-B Modeli: DHE-80009 Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

GENERAL
Speaker diameter

40mm

Impedance

32 ohms

Sensitivity

112dB±3DB

Frequency response

20Hz-20,000Hz

Rated Power

15mW

Plugs type

3.5mm

Microphone
Microphone Type

Omnidirectional

Microphone Size

6 x 5 mm

Microphone Sensitivity

-58dB±3DB

Features
Details

• Adjustable headset
• Volume control
• Omnidirectional microphone for clear calls and smoother voice
• Large 40mm dynamic driver unit with soft, closed-back ear cushions
• Flexible microphone
• Wire controller to adjust volume, quick and convenient

Dimensions and Weight
Cable length

1.9m

Dimensions

170 x 140 x 66 mm

Weight

129 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HP Headset for Call Center DHE-8009