HP Network Cable C5E

490 L

 

Për rrjetet e shpejta kompjuterike Ethernet dhe Gigabit që kërkojnë shpërndarje të dhënave, videove ose dokumentave të ndryshme. Përmbush të gjitha standardet Europiane dhe është shumë i sigurt.

Cable Size
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

DHC-C5E-UTP

Color

White

Type

C5E Network Cable

Cable Size

3m

Connector Type

Shielded RJ45, 8P8C

Conductor Type

26AWG

Transfer rate

up to 100Mbps

Transmission bandwidth

up to 100MHz

Material

PVC

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x C5E Cable