Monedhë

Kategoritë

5 muaj më parë

Shpresa.Al sjell fuqinë e teknologjisë inovative pranë jush me brand-in më të ri Havit

Shpresa.Al sjell për herë të parë një nga brand-et e mirënjohura të teknologjisë. Havit është një brand ekonomik i cili sjell në treg produkte të katër kategorive: wireless audio, produkte gaming, aksesorë mobile dhe kujdesi personal. Fokusi i tij është tju mundësojë një experiencë elitare të teknologjisë më të fundit me çmime kaptivuese.

Produktet e sjella nga Shpresa.Al për ju janë zgjedhur me kujdes duke patur në fokus çdo moshë  dhe nevojë tuajën.  Duke filluar nga orat smart për fëmijë KW11 dhe M81. Me ngjyrat më të preferuara të vogelushëve tanë, bojëqielli dhe rozë, KW11 është e pajisur me kamer me lente të gjerë, me butonin SOS që, kur shtypet për më shumë se 5 sekonda, kërkon automatikisht ndihmë dhe fillon telefonon numrat e familjes përmes aplikacionit të lidhur, gjurmim të vendndodhjes së fëmijes në kohë reale si dhe komunikim me video 4G. Tashmë monitorimi i fëmijeve tuaj dhe siguria e tyre janë më të lehta se kurrë me këtë orë me dizajn kompakt dhe kaptivues për vogelushët tanë. M81 është një tjetër opsion edhe më ekonomik i orave inteligjente për fëmijë, me dizajn unik dhe mjaft tërheqës për fëmijët, kjo orë i mundëson vogëlushëve personalizim sipas dëshirës falë tre kukullave të cilat mund të ndryshohen lehtësisht nga vetë ata. Fokusuar tek shëndeti i fëmijëve kjo orë monitoron 24 orë rrahjet e zemrës, oksigjenin, gjumin dhe në tërësi është ora ideale për shpirtin plot energji të fëmijeve pasi zotëron bateri e cila zgjat 15 ditë dhe është rezistente ndaj ujit në nivel IP68, duke i bërë ballë çdo aventure që vogëlushët tanë mund të ndërmarrin.

Për të rritur Shpresa.Al sjell një gamë orash inteligjente me një pafundësi veçorish dhe dizajnesh për tju përshtatur çdo nevoje dhe stiili, duke filluar nga M9035 për vetëm 2,990L, një çmim mjaft joshës, e përshtatshme me pajisjet Android dhe IOS, me ekran me prekje, dizajn kompakt, mbi 50 modalitete sportive dhe bateri të fuqishme.  

Muzika është për të gjithë një element i rëndësishëm në përditshmëri, shijoni tani audio superior me produktet e Havit të cilat përfshijnë earphones dhe headphones me wireless. Me dizanje kontemporane, ngjyra te ndryshme dhe mbi të gjitha çmime tërheqëse. Të gjitha modelet e kufjeve vijnë me dizajn ergonomik, bas të fuqishëm, lidhje të shpejtë me Bluetooth dhe speaker 40mm për tju mundësuar vetëm kualitetin maksimal të muzikes apo telefonatave.

Lidhja e ngushtë që të gjithë kemi me telefonin smart si pajisja primare e komunikimit na sjell nevojën e vazhdueshme për një mjet karikimi të shpejtë. Për këtë Shpresa.Al sjell për ju dy power bank të fuqishëm dhe disa karikues makine me porta të ndryshme USB-A dhe USB-C. Udhëtoni kudo të dëshironi dhe komunikoni lirshëm duke mos u shqetësuar më për baterinë e telefonit tuaj. Me dizajn kompakt dhe materiale premium mund ti merrni me vete kudo të dëshironi dhe rezistenca e tyre do tejkalojë pritshmëritë tuaja.

Shfletoni produktet Havit tek faqia e web-it e Shpresa.Al ose vizitoni dyqanet tona për të parë nga afër produktet elitare që Shpresa.Al përzgjedh me kujdes vetëm për ju. Eksploroni fuqinë e teknologjisë më të fundit pa patur nevojën të boshatisni portofolin dhe përjetoni eksperiencën e inovacionit vetëm me Shpresa.Al.

Kliko këtu për të parë të gjitha produktet e brand-it Havit.https://shop.shpresa.al/brand/havit/

Dil i kënaqur me:

- 27%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

HAVIT KW11 Kids Watch

3,990 L
Kurseni: 1,500 L
- 60%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

HAVIT M81 Kids Watch

1,190 L
Kurseni: 1,800 L
OFERTA ONLINE

HAVIT M9035 Smart Watch

1,990 L
 
- 50%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

HAVIT True Wireless Stereo Earbuds TW969

1,490 L
Kurseni: 1,500 L
- 50%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

HAVIT I62 Wireless Headphones

990 L
Kurseni: 1,000 L
- 40%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

HAVIT PowerBank 10000mAh

1,490 L
Kurseni: 1,000 L
- 34%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

HAVIT 60W PD Car Charger

990 L
Kurseni: 500 L